KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15904040
nr 1590 4040
Sten Sture Sandgren
(1894-1964), Sverige
Signerad, blandteknik, 38x57 cm, yttermått inklusive ram: 42x60 cm
Sten Sture Sandgren, svensk bildkonstnär född 1894, död 1964.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 januari 2024
kl 19:12:09
15/1 14:59:17
Sten Sture Sandgren
Läs mer om Sten Sture Sandgren